ZASADY WYSYŁKI

 

Zamówiony produkt może zostać dostarczony za pośrednictwem firmy kurierskiej poprzez wybór dostawy przesyłką kurierską lub przesyłką kurierską pobraniową. 

Możliwy jest również odbiór osobisty w siedzibie firmy przy ulicy Morelowej 2 w Przeźmierowie. Po odbiór można się zgłosić w godzinach pracy sklepu internetowego po wcześniejszym otrzymaniu informacji mailowej potwierdzającej gotowość zamówienia oraz uprzednim uzgodnieniu telefonicznym.

 

KOSZT DOSTAWY

 

Koszt wysyłki dywanów i wycieraczek:

– dla płatności przelewem i Przelewy24  wynosi 20zł.

– dla płatności za pobraniem wynosi 30zł.

 

Dla dywanów powyżej 200 cm szerokości koszt wysyłki wynosi 40zl (pobranie 54zł). 

 

Koszt wysyłki chodników:

- Chodnik o długości poniżej 400cm – dla płatności przelewem i Przelewy24 koszt wynosi 20zl, dla płatności za pobraniem 25zł

- Chodnik o długości powyżej 400cm – dla płatności przelewem i Przelewy24 koszt wynosi 35zl, dla płatności za pobraniem 40zł

 

Powyższy cennik dotyczy jedynie przesyłek krajowych.

 

TERMIN DOSTAWY

 

Realizacja zamówienia zazwyczaj wynosi do 24 godzin od momentu zawarcia umowy sprzedaży oraz zaksięgowania płatności (w przypadku płatności online). 

Towar oznaczony jako "niedostępny" oraz "na zamówienie" może zostać zamówiony na indywidualne życzenie klienta. Należy skontaktować się z obsługą z sklepu w celu określenia terminu dostępności towaru.

Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony. Przy odbieraniu przesyłki należy sprawdzić czy opakowanie nie zostało uszkodzone podczas transportu.