LAVA MIÓD Omega

849,00 zł

Dywan wełniany maszynowo tkany wykonany w 100% z wełny nowozelandzkiej. Dywan z kolekcji Omega pochodzą od polskiego producenta dywanów wełnianych Dywilan.

Uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy, w celu potwierdzenia terminu realizacji lub złożenia niezobowiązującego zamówienia, termin realizacji przekażemy Państwu telefonicznie lub mailowo jeśli będzie on niesatysfakcjonujący, zamówienie zostanie anulowane. Zwykle jednak termin realizacji wynosi do 3 dni roboczych.

Rozmiar
Ilość
Na zamówienie

 

Bezpieczne płatności

 

Szybka wysyłka

 

14 dni na zwrot

Kolekcja Omega to kolekcja uniwersalna, która obejmuje wzory klasyczne i nowoczesne. Lekkość wzornicza sprawia, że większość dywanów i chodników pasuje do każdego wnętrza. Zastosowana przy ich produkcji najnowsza technologia sprawia, że każdy detal wzoru jest doskonale widoczny, a dywan w dotyku jest wyjątkowo szlachetny i gęsty. Dzięki wysokiej gęstości, dywany z tej kolekcji charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością i niespotykaną odpornością. Kolekcja Omega obejmuje dywany i chodniki maszynowo tkane ze 100% najwyższej jakości nowozelandzkiej wełny.

10 Przedmioty

Opis

Kolorystyka
miodowy
Rodzaj tkania
maszynowo
Kształt
prostokąt
Kolekcja
Dywilan Omega
Kraj pochodzenia
Polska
Skład runa
wełna
Wysokość runa
8 mm +/- 1mm
Waga całkowita
2 600 g/m2 +/- 6%