PAPROĆ TERAKOTA Royal

299,00 zł

Dywan w jakości Heat-Set Fryz maszynowo tkany z kolekcji Royal. Dywany z tej kolekcji posiadają ręcznie wycinany wzór, co daje efekt trójwymiarowości zwany również "efektem 3D".

Rozmiar
Ilość
W magazynie

 

Bezpieczne płatności

 

Szybka wysyłka

 

14 dni na zwrot

Dywany z kolekcji ROYAL wykonane są z uszlachetnionej poprzez termiczną stabilizację przędzy polipropylenowej, składającej się ze skręconej nitki poddanej operacji nazywanej fryzowaniem. Dywany z tej kolekcji posiadają ręcznie wycinany wzór, co daje efekt trójwymiarowości zwany również "efektem 3D".

Gatunek ten cechuje się nie tylko nasyconymi barwami, które ożywią każde wnętrze, ale także nowoczesnym i ponadczasowym wzornictwem, które pięknie komponuje się z różnego typu meblami. Runo wykonane z wysokiej jakości nitki zapewnia trwałość oraz odporność na intensywne użytkowanie, ponadto jest łatwy w utrzymaniu czystości, odporny na działanie słońca oraz różnego typu bakterie i mole. Dywany typy Fryz są bardzo popularne na rynku krajowym i europejskim. Najchętniej kupowane są do pokoi dziecięcych i młodzieżowych. Często wybierane są także do pomieszczeń użytkowych ze względu na wytrzymałość jaką się cechują.

10 Przedmioty

Opis

Kolorystyka
brązowy
Rodzaj tkania
maszynowo
Kształt
prostokąt
Kolekcja
Royal
Kraj pochodzenia
Turcja
Skład runa
heat set frise
Wysokość runa
11 mm
Waga całkowita
2 600 g/m2 +/- 6%